Zapraszamy do nabycia konta Premium Vip i dostęp do serwisu bez reklam i bezterminowo. Więcej w zakładce Premium dla zalogowanych.
"Skazany na bluesa" to opowieść o idolu i nieposkromionym artyście, wokaliście zespołu Dżem - Ryszardzie Riedelu. O muzyku, którego sztuka, charyzmatyczny związek ze słuchaczami i tragiczna walka z nałogiem stały się znakiem czasu dla milionów Polaków.
Nowa karta | Hosting | Wersja | Jakość | Ocena | |
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
Polski | Wysoka | 0% | (0) (0) |
TytusRomek 3 lata temu
Klasyk. KOT jak zwykle rewelacyjnie wcielił się w rolę. Po prostu mistrzostwo. Historia smutna ,w tamtych czasach wielu wybitnych muzyków kończyło w ten sposób. Mam wielki szacunek do muzyków z tamtych lat co potrafią sie przyznać że ciężkie narkotyki nie byly im obce ,ale wywali sie ze salon nałogu. Udaje się to nielicznym . Na domiar jest wielu muzyków z tamtych lat i nie tylko współcześni tez co udają świętych ze narkotyki to be i oni nigdy w życiu itp. A z daleka widac ze biora lub brali. Hera a w tym przypadku polski kompot z Makowie to strasznie uzalezniajacy syf. Czesto osoby co biora to maja szary taki az ziemisty kolor skóry problemy z zębami itp. A głosy heroinowe sa straszne. Nie życzę najgorszej wrogowi. Mi na szczęście tez sie udalo wygrac z hydra i juz wczoraj odciołem 7 głowe tej besti czyli 7 lat jak udalo sie wyrwac z 5 letniego amoku.
k69g 3 lata temu
Smutna historia, ale prawdziwa. Stare dobre czasy. Rysiek umilaj czas na górze swoją muzyką,